ПРОЦЕС ВИГОТОВЛЕННЯ КНИЖКИ
друк, ламінація, порізка, проклейка

Виготовлення книжки починається з офсетного чи лазерного обладнання, в залежності від тиражу. Тираж книжки Надії Керецман – 50 шт. – для офсетного друку замалий, отож друкуємо на лазерних принт-центрах фірм Sharp та Xerox.

Згодом – маємо готові та підібрані книжні блоки та обкладинки на А3 чи А4 листах.
Наступним етапом виробництва є ламінація обкладинки. Це процес покриття паперу тонкою плівкою, яка надовго захищатиме видання від подряпин, стирання фарби чи пролитого напою.

Ламінація може бути глянцевою чи матовою. Найчастіше використовується глянцева і книжка «Середньовічна церква...» не стала тут винятком. Матову ламінацію зазвичай обирають для авангардних художніх чи іміджевих видань. Ми працюємо з ламінатором Royal Sovereign.Далі обкладинку і блок книжки потрібно з’єднати.
Для скріплення книжки чи брошури об’ємом до 64-80 стор. використовують скобування, а для книг більшого розміру - проклейку чи шитво.

Книжка Надії Керецман виготовлятиметься з м’якою обкладинкою, отож проклейку зробимо на термобіндері Boway.

Наступний і фінальний крок - підрізка проклеєних книжних блоків. Книжечка.com користується різальним обладнанням Adast Maxima.
Кожна книжечка підрізається з трьох сторін під свій кінцевий розмір.
Усе! Книжки готові до відправки.


Читати далі - замовлення готове! >>


 

1. Замовлення на Книжечка.com  |  2. Розрахунок ціни.  |  3. Форма замовлення  |  4. Погодження верстки та дизайну  |  5. Процес виготовлення книжки  |  6. Готово!