ПРО НАС

Книжечка.com спеціалізується на виготовленні книжкової продукції невеликими накладами до двох тисяч примірників. Ми можемо надрукувати будь-який тираж починаючи з 30 примірників до 2000. Це може бути випуск методичного посібника чи друк автореферату до захисту наукової праці, видання монографії тисячним накладом чи публікація художньої книжки невеликим тиражем.
Сучасне обладнання та кваліфікований персонал забезпечить повний цикл виготовлення продукції — від втілення Вашої ідеї в комп’ютерному макеті до якісного друку та інформаційної підтримки.
Якщо у Вас немає належно підготовленого файлу - це не проблема. Наші спеціалісти швидко та професійно підготують текст до видання, зроблять верстку будь-якої складності, розроблять яскравий та оригінальний дизайн обкладинки.
Маєте готові до друку файли - тоді все ще простіше. Просто завантажте свій PDF-файл та отримайте готові книжки в лічені дні. На нашому сайті Ви зможете знайти статті - як правильно підготувати книжку до друку власноруч і заощадити кошти на виданні.

Отож, Книжечка.com пропонує:
- друк будь-яким накладом;
- формати А4, А5 чи інші, нестандартні формати;
- виконання в твердій чи м’якій палітурці;
- друк з готових файлів або друк з розробкою макету та версткою;
- присвоєння ISBN

Наше видавництво засноване в місті Ужгород у 2007 році. В 2008 році було придбано японський друкарський станок Hamada, орієнтований на високоякісний повнокольоровий друк форматом А3+ (450х340 мм).
Спрямовуючи свої зусилля на створення завершеного циклу виробництва, в подальші роки нами встановлено і запущено ламінатор RS-685, термоклеєву машину Boway 950Z, біговочно-перфораційний станок УПБ-500 та різальне обладнання Adast Maxima. В 2012 році було запущено друкарську офсетну машину Roland PR 01, що дає змогу якісно друкувати в повному кольорі форматом А2+ (640х450 мм). Друк тиражів обсягом до 200 примірників здійснюється на цифровому професійному обладнанні фірм Xerox та Sharp.

Друкарня та видавництво Бреза пропонує цифрову висічку, котра дозволяє виготовляти продукцію (фірмові папки, пакети….) малими тиражами - від 20 штук.

 

ЯК ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ.

На сторінці замовлення виберіть необхідний Вам варіант: замовлення друку з готового файлу чи замовлення друку з розробкою оригінал-макету. Заповніть форму замовлення, ввівши всі необхідні дані та прикріпивши наявні файли. Обов’язково зазначте актуальний контактний телефон та адресу електронної пошти. У відповідь на Ваш запит, Ви отримаєте рахунок-фактуру та коментарі щодо придатності файлів до друку/розробки. Відповідь очікуйте протягом дня, якщо запит був відправлений з 9:00 до 17:00 в робочі дні. Якщо запит був відправлений в неробочий час то з 9.00 наступного робочого дня.

 

ЯК ОПЛАТИТИ.

Виконання замовлень (в тому числі й розробка макетів, верстка) починається після внесення повної оплати. Оплата приймається безготівковим розрахунком на банківський рахунок з наступними реквізитами:
ФОП Сабов Агнета Михайлівна
ЄДРПОУ 1603501103
Р/р IBAN: UA533204780000026005924426808
в ПАТ АБ "Укргазбанк"
МФО: 320478
МІНІМАЛЬНА вартість замовлення складає 150 грн.


ЯКІ ТЕРМІНИ ВИКОНАННЯ.

Після проходження оплати замовлення вартістю до 800 грн будуть виконані протягом 3-ох робочих днів. Терміни виконання замовлень більшого об’єму наші менеджери погодять з Вами окремо. Додатково доставка, в залежності від регіону триватиме 1-3 дні.

 

ЯК ОТРИМАТИ.

Доставка здійснюється службою Нова Пошта або іншою зручною доставкою що є на тире торії міста Ужгород. Після виконання Вашого замовлення Ви отримаєте СМС-повідомлення з номером експрес-накладної. За умови відправки служби доставки Нова пошта, Ви завжди можете від слідкувати статус та місце Вашої посилки. Коли замовлення буде у вказаному Вами місті Ви отримаєте СМС.