РОЗРАХОВУЄМО ВАРТІСТЬ ДРУКУ ТА ВИДАННЯ КНИЖКИ
користування калькулятором цін Книжечка.com

Найчастіше замовлення починається з нашого калькулятора цін. Ця програма допоможе Вам оцінити вартість видання та друку книжки. Знаючи свої можливості та потреби Ви швидко та зручно оберете варіант оформлення та друку.

В оригінальному вордівському (.doc) файлі книжки пані Надії було 120 сторінок. Текст в ньому був заданий стандартним 14-им кеглем, з 1,5 інтервалом між рядками на сторінці А4. Книга з такими параметрами тексту в А5 книжковому форматі буде мати приблизно такий самий об’єм через дещо менший розмір шрифта та інтервалу.
Отож прораховуємо: формат А5, кількість сторінок 120, м’яка кольорова обкладинка:
Вартість 1 примірника - 24 грн., а всього тиражу – 1200 грн. Але книжка потребувала оформлення: верстки тексту та дизайну обкладинки. Відкриваємо панель Видавничих робіт. Обираємо варіант верстки. Оскільки це наукове видання, воно не потребує спеціалізованого художнього оформлення, отож обираємо "Оформлення текстової книги". Рисунків у книзі немає, коректури чи редакції текст не потребує, тож ці поля залишаємо не заповненими. Макету обкладинки немає, а простої текстового оформлення буде замало, тому обираємо "Художнє оформлення". Це вийде дещо дорожче, але результат того вартий. 


Вартість з видавничими роботами склала 1860 грн. – 37.20 грн. за 1 примірник. Але звертаємо Вашу увагу – витрати на видавництво ОДНОРАЗОВІ. Наступний тираж коштуватиме ті ж таки 1200 грн.
З ціною, тиражем і параметрами ми розібралися.


Читати далі - розміщення замовлення на Книжечка.com >>>


1. Замовлення на Книжечка.com  |  2. Розрахунок ціни  |  3. Форма замовлення  |  4. Погодження верстки та дизайну  |  5. Процес виготовлення книжки  |  6. Готово!