РОЗМІЩЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ ЧЕРЕЗ ОНЛАЙН-ФОРМУ
замовлення друку та, додатково, верстки та дизайну обкладинки

Заходимо на сторінку "Зробити замовлення".

На ній в нас є два варіанти вибору:
1) завантажити готовий до друку PDF-файл, якщо він є 
2) замовити друк з розробкою.

У нашому випадку готових файлів немає, отож вибираємо варіант «Є матеріали які потребують доробки».


У наступному вікні заповнюємо форму замовлення. У ній зірочкою виділені всі обов’язкові для заповнення поля. Спочатку вказуємо контактну інформацію - ім’я, номер телефону та e-mail. У примітках Ви можете зазначити все те, що не вказано у нашій формі заповнення.

У полі "Архів з матеріалами видання" необхідно завантажити свій архів, в якому будуть усі файли необхідні для розробки. Вказуємо формат А5, тираж 50 примірників. Далі - вибір усіх необхідних параметрів. Нам потрібна м’яка ламінована обкладинка та оформлення текстової книжки. Коректура та редагування не потрібні, отож вибираємо пункт «Авторська редакція». Якщо обкладинка потребує художнього оформлення – обираємо відповідний пункт. Запропоноване видання номеру ISBN не потребує - тому позначку не ставимо. Погоджуємось з умовами замовлення - і вперед - натискаємо кнопку «Замовити»!


Протягом години отримуєте від менеджерів Книжечка.com рахунок, і, можливо, декілька уточнюючих питань. Після оплати, над Вашим замовленням починається кропітка робота.

Читати далі - розробка та погодження верстки та дизайну обкладинки >>>


1. Замовлення на Книжечка.com  |  2. Розрахунок ціни.  |  3. Форма замовлення  |  4. Погодження верстки та дизайну  |  5. Процес виготовлення книжки  |  6. Готово!